Cyberbezpieczeństwo Dostosowane Do Potrzeb Twojej Firmy.

VT CYBER, Twój Zaufany Dostawca Zarządzanych Usług Bezpieczeństwa.

VT Cyber Sp. z o.o. (rok założenia 2012) jest podmiotem świadczącym usługi z dziedziny  bezpieczeństwa informatycznego. Firma dostarcza rozwiązania zapewniające ochronę przed atakami cybernetycznymi dla: podmiotów administracji publicznej i jednostek samorządowych oraz podmiotów gospodarczych.

VT Cyber koncentruje się przede wszystkim na świadczeniu zarządzanych usług bezpieczeństwa oraz usług z zakresu analizy i monitorowania zagrożeń informatycznych (threat intelligence).

Firma zajmuje się również sprzedażą oraz wdrożeniem zaawansowanych rozwiązań z dziedziny ochrony infrastruktury informatycznej przed zagrożeniami cybernetycznymi, oparte o innowacyjne technologie I wiedzę ekspercką dostarczaną przez wiodących światowych producentów.

Zarządzane usługi bezpieczeństwa dostarczane przez spółkę są wspierane przez dedykowane Centrum Operacji Bezpieczeństwa (Security Operation Center – SOC), w którym zatrudnieni są eksperci ds. bezpieczeństwa z wieloletnim doświadczeniem, świadczący usługi wykrywania i usuwania zagrożeń cybernetycznych w trybie ciągłym (24/7/365)